Szkolna wyprzedaż

Niedawno w szkole syna była szkolna wyprzedaż - kiermasz książek. Wspaniały pomysł i wielkie brawo dla osoby, która to wymyśliła. Dzieci przynosiły książki, których już nie czytają ze swojej biblioteczki , książki zostały wystawione na sprzedaż i można było nabyć w niewielkiej cenie nowe pozycje. Oczywiście my też zanieśliśmy  kilka książek z naszej półki. Na kiermaszu odkryliśmy książkę z cudnymi ilustracjami. Tak oto, za grosze nabyliśmy piękną książkę i poznaliśmy ilustrację pani Małgorzaty Bieńkowskiej. 


Oczywiście urzekły mnie cudne koty ale nie tylko. Ilustracje piękne i pomysłowe. Pani Bieńkowska tworzy też ilustracje do świerszczyka. Być może już z nimi się spotkaliście. Ma też swojego bloga ,gdzie możecie poznać jej twórczość. Piękne ilustracje:)Poza tą, kupiliśmy jeszcze książkę o całkiem niebrzydkiej śwince :). Uwielbiam takie kiermasze staroci.


 

4 komentarze:

 1. Ooo a ja caly internet przeszukalam zeby Jaskowi kupic Wieczorynki z Kotem Miskiem do czytania :) my mamy tylko Audiobook. Kiermasze sa super :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Asiu to już nie szukaj. Jak juz przeczytamy to przekażemy Jasiowi :)

   Usuń
 2. Na kiermaszach naprawdę można znaleźć perełki. Polecam takie inicjatywy :).

  OdpowiedzUsuń