Czas wrócić

Czas na powrót na bloga. Przepraszam wszystkich, którzy zaglądali do nas kiedyś regularnie i poczuli się nieco opuszczeni. Wszystko się zmieniło u nas stąd taka długa przerwa. Mieszkamy teraz w zupełnie nowym miejscu w nowym mieszkaniu. Dla tych co nie wiedzą, już chwilkę temu wróciliśmy na stałe do Polski. W związku z czym na pewno więcej będzie polskich rzeczy na blogu a mniej irlandzkich. Nie jest łatwo odnaleźć się tutaj po tylu latach w zupełnie innej rzeczywistości. Uwierzcie mi Polska zmieniała się bardzo. Remont mieszkania nie do końca skończony więc pokoje dzieci też jeszcze nie gotowe, ale zapewne będę Wam relacjonować o postępach i zmianach. Po raz pierwszy dzieci mają swoje osobne pokoiki. Pokój synka jest pokojem zaprojektowanym z myślą o uczniu ale też o miłośniku LEGO. Pokój córki to jeszcze miejsce dla małej księżniczki gdzie oczywiście nie braknie różu i cukierkowych akcentów. Mam nadzieję, że wkrótce sami to ocenicie. Po 13 latach opuścił nas nasz przyjaciel pies labrador Bono za którym szalenie tęsknimy. Ja po 7 latach przerwy wróciłam do pracy na etacie, co zapewne stawia pod znakiem zapytania przyszłość Simpapy, ale na pewno nie bloga :). 
Zatem wracamy i już jutro będziemy z nowym postem. 

3 komentarze:

 1. Witam ponownie. Napisz koniecznie jak bardzo zmieniła się Polska ( na lepsze czy gorsze?). Pozdrowienia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie na lepsze. Są oczywiście rzeczy niezmienne ale generalnie dużo się zmieniło od wejścia PL do UE. Jest bardzo dużo nowych dróg, budynków, miejsc, placów zabaw, parków, skwerów itd... Ludzie mają więcej pieniędzy ( chociaż jak to Polacy narzekają, że nie mają pieniędzy). Na przedstawieniu w przedszkolu jak rodzice wyjeli z kieszeni swoje smartfony aby robić zdjęcia to ja mój zostawiłam w torebce ;). Niestety jeszcze Panie w państwowych urzędach to władczynie i królowe swojego stanowiska i tu jeszcze chyba musimy troszkę poczekać na czas kiedy będzie jak w IE, że urzędnik jest dla petenta a nie na odwrót. No i co ważne jeśli się chce pracować to można znaleźć pracę :). Nie jest źle.

   Usuń
 2. Super prowadzony blog, uwielbiam te wszystkie porady bo też właśnie jestem w trakcie urządzania mieszkania. W tej chwili jestem podczas wyboru wyłączników https://www.interblue.pl/gniazda-wlaczniki-i-akcesoria/wylaczniki-i-wlaczniki/wylaczniki-schodowe/ i mam problem, bo nie wiem na który się zdecydować. czym one w ogóle się różnią, który najlepszy? znacie się może na tym temacie?

  OdpowiedzUsuń