Mama

   Tym razem będzie o prezentach nie dla dzieci ale od dzieci. Chociaż dzień mamy był już jakiś czas temu i może to trochę spóźniony temat ale nie mogłam  wam nie pokazać mojego prezentu, a nasza uroczystość dla mam w szkole odbyła się nieco później. 
   Z czego może najbardziej ucieszyć się mama? Jaki prezent sprawi jej największą przyjemność?. Zapewne co mama to inna odpowiedź, ale jedno pewnie nas łączy. Zawsze cieszy nas prezent wykonany własnoręcznie przez dzieci. Ja właśnie taki dostałam na dzień matki. No właściwie wszystkie mamy w klasie mojego syna. Dzieci namalowały portrety sowich mam . Pani zawiesiła je na ścianie i każda z mam musiała odnaleźć siebie. Druga część była trudniejsza. Dzieci opisały swoje mamy po czym inne dziecko czytało ten opis i mama musiała odgadnąć, że to o niej mowa. Cudowne!!! Śmiechu było sporo, bo to jedna mama kupiła sobie właśnie nowy mikser i jest z niego bardzo zadowolona, co czwarta  mama lubi jeść sałatę;),któraś z mam lubi święty spokój, a inna nie lubi sprzątać. Mój syn był dla mnie dość łaskawy :). Sami zobaczcie.   

Niby nic - portret i opis, ale sporo dowiedziałam się o sobie, nawet tego czego sama nie wiedziałam:) . Patrz ostatnie zdanie :))) 

 

4 komentarze:

 1. Piekna z Ciebie mama I jak dba o zdrowie :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Bo ja właśnie zaczęłam się zastanawiać, czy nie powinnam zmienić fryzjera ;)

   Usuń
 2. No podobienstwo uderzajace :) zarowno w portrecie jak i opisie

  OdpowiedzUsuń