LEGO dla wszystkich


Dzień dziecka to taki dzień,  który rodzice powinni spędzić z dzieckiem. Kolejna zabawka to może nie najlepszy prezent na tą okazję. My zaplanowaliśmy wyjście do kina i na lody. Niestety w naszym kinie grali "The angry birds", więc z powodów których możecie się domyśleć zmieniliśmy plany. Znaleźliśmy nie tak daleko wystawę klocków LEGO. 
W Bielsku -Białej jest do 3 lipca największa w Polsce wystawa LEGO. http://wystawaklockow.pl/
Dzieci oczywiście były zachwycone wyprawą, ale ku mojemu zdziwieniu i nam rodzicom też bardzo się spodobała ta wystawa. Mieliśmy niemała podróż sentymentalną w przeszłość. Wzruszyły nas makiety przedstawiające stan wojenny w Polsce, ale też zachwyciły wiernie odwzorowane budowle czy niesamowite roboty z Lego technic.

Specjalnie to nie ma o czym pisać , lepiej zobaczyć bo warto. Bilety w przystępnej cenie a wystawa również w Rzeszowie. W późniejszym terminie ma pojechać do innych miast, więc śledźcie gdzie i kiedy będzie u was.  

No i na koniec były oczywiście lody ;)


Niektóre roboty na prawdę zapierały dech w piersiach.
 Makieta przedstawiająca stan wojenny w Polsce w odsłonie letniej i zimowej zrobiła na nas wrażenie. No i na koniec gratka dla mamy czyli trochę powtórki z historii architektury :)

2 komentarze:

  1. Nam tez wystawa sie podobala chociaz Jas preferowal zabawe klockami niz ogladanie gotowych budowli :) za to pol godziny spedzil przy makiecie z pociagami ktore namietnie uruchamial. Pozdrowienia A

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bo to taka wystawa miejscami bardziej dla rodziców :)

      Usuń