Arcydziełka

Od zawsze uwielbialiśmy prace plastyczne. Im fajniejsze pomysły tum większa frajda. Dzieci w większości lubią malować i rysować a dopóki ich nie zepsuje szkoła ich prace są cudowne. Sama uwielbiałam prace plastyczne od dziecka i można powiedzieć, że dzieciństwo spędziłam na wycinaniu, malowaniu, klejeniu, rysowaniu, lepieniu i wymyślaniu. Niestety czasem nawet najbardziej kreatywnym rodzicom kończą się pomysły i wtedy z pomocą mogą przyjść takie fajne książki - zeszyty do rysowania i malowania .
Jakiś czas temu dostaliśmy od znajomych bardzo fajne wydanie kreatywnych książek do tworzenia z wydawnictwa Dwie siostry . Dopiero teraz jak są wakacje mamy sporo czasu aby pomalować i potworzyć sobie do woli. Obie książki są bardzo pomysłowe. Zapoznają dziecko ze światem sztuki, z nazwiskami słynnych malarzy i ich pracami. Uczą nowych technik i sposobów tworzenia. Każde dziecko stworzy super arcydziełko. Jako mama plastyk i architekt polecam z ręką na sercu :)


Zróbmy sobie arcydziełko
Autorka: Marion Deuchars
Tłumacz: Maciej Byliniak
Wydawnictwo: Dwie SiostryArcypalce

Autorka: Marion Deuchars
Wydawnictwo: Dwie Siostry

2 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Obie są super ale arcydziełko chyba dla starszych dzieci. Mój 7 i pół latek ma problem z niektórymi zadaniami rysunkowymi. Arcypalce to już śmiało mogła bym polecić dla 3 latków.

      Usuń