LEGO - pokój dla chłopca / LEGO - room for boy

Jesteśmy na etapie remontu mieszkania i dzieciaki będą miały nowe pokoje, tym razem osobno. Synek oczywiście musi mieć pokój LEGO, bo chociaż ja wolałabym co innego,  nie wyobrażam sobie inaczej urządzić miejsce dla niego. Aby pokoiki były z pomysłem już od dawna zastanawiam się nad projektami. Oczywiście szukam też inspiracji w sieci. Niestety w kwestii LEGO nie ma zbyt wielu fajnych pomysłów. Sami oceńcie co dla Was wybrałam. Jeszcze nie wiem co z tego wybiorę, czym się zainspiruje. 

 We are at the stage of renovation our apartment and the kids will have new rooms, this time separately. Son, of course, must have room LEGO I can't imagine another room for him. I think for a long time about that interiors. Of course I'm also looking for inspiration in the network. Unfortunately, the issue of LEGO does not have too many cool ideas. See what I chose. I do not know yet what I will choose :)


Kilka rzeczy do kupienia: 
Things to buy:


A teraz coś do własnoręcznego wykonania: 
and DIY :

3 komentarze:

 1. Bardzo fajne propozycje....pokoj na pewno bedzie oryginalny !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nic nie wybrałam - myślę i myślę:)))

   Usuń
 2. Wygrzebałaś bardzo fajne inspiracje, w sam raz dla miłośnika LEGO jakim jest mój synek. Ja jednak większą uwagę niż do designu przywiązuję do jakości snu. Bardzo dbam o to, żeby mój synek się właściwie wysypiał. Od kiedy kupiłam materac na https://senpo.pl/producer/hilding/ jestem spokojna o sen mojego dziecka. Serdecznie polecam.

  OdpowiedzUsuń