Bilans

Koniec starego i początek nowego roku to naturalny moment do robienia podsumowań, dlatego dzisiaj krótki post podsumowujący nasz miniony rok. Wybrałam dla was kilka zdjęć. Przypomnijmy sobie razem co się działo u nas "za szkiełkiem". 
Jesteśmy z Wami 132 dni i to były bardzo miłe dni. Przygotowywanie zdjęć do postów to zawsze dla moich dzieci wspaniała zabawa. Chętnie pomagają i podsuwają mamie kolejne pomysły.Nie fotografuję dla Was moich dzieci z każdej strony bo to nie jest blog o moich dzieciach, a raczej o tym co je otacza i może o tym co chciałabym aby otaczało. Mam nadzieję, że jesteśmy chociaż dla niektórych z Was inspiracją oraz przekonaliśmy choćby jedną osobę do tego, że warto kształtować gust dzieciaków od małego i otaczać je ładnymi przedmiotami. Dziękujemy wszystkim tym, którzy są z nami, szczególnie tym, którzy dają nam o tym znać w postaci komentarzy. Piszcie w komentarzach, że jesteście, o tym co myślicie, co Wam się podoba a co nie a my bierzemy się z zapałem do nowych tematów. 

Czas Świąt i prezentów za nami. Już wkrótce post o tym, co przyniósł Mikołaj i co znaleźliśmy pod choinką. 

 

2 komentarze:

  1. Asiu, bardzo miły blog, ciekawie się czyta i ogląda! Moim top nr 1 był wpis o kuchenkach, efekt tego jest taki że zabieram sie do rozrysowywania kuchenki, a tata dzieci obiecał ją zmontować!

    OdpowiedzUsuń