Chodzi lisek koło drogi...

Chodzi lisek koło drogi i ma ręce i ma nogi, na dodatek jest zaprojektowany z pomysłem  i chętnie widzielibyśmy takiego liska wśród naszych przytulanek. Mowa oczywiście o cudownych liskach szkockiej projektantki Donny Wilson.
Donna tworzy śliczne zabawki ze specjalnie wykonanych w tym celu dzianin  z 100% prawdziwej szkockiej wełny. Jej miękkie zabawki są bardzo charakterystyczne i każdy kto pozna jej styl z daleka rozpozna później prace tej  projektantki. Oprócz przytulanek dla dzieci Donna Wilson projektuje przedmioty dla domu: koce, poduszki a także tkaniny i ceramikę. 
Artystka ostatnio zrobiła się bardzo popularna, więc wiele firm zleca u niej kolekcje. W ten sposób powstała kolekcja z liskiem dla MAMAS & PAPAS, albo kolekcja odzieży dziecięcej dla JOHN LEWIS. U nas w domu jeszcze nie ma nic projektu Donny Wilson ale jesteśmy zauroczeni tymi zabawnymi cudami flory i fauny w wersji "wool". Jeśli ktoś z was jeszcze nie zna prac Donny zapraszam. Już nawet można jej prace kupić w Polsce TUTAJ
 
Tyle lisków. 
A poza tym masa fajnych innych zwierzaków, roślin i innych. Jak wam się podobają ?

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza